Dla dzieci    Dla dorosłych    Jak kupić    Dedykacje    O Wydawcy 

 

Strona Główna

O Wydawcy

Kontakt

 


Dla dzieci 

Dla dorosłych

 


Komunia    Chrzest    ....   Prezent od Babci ...

Pamiątka Ślubu     Prezent dla Przyjaciół     Rocznica Ślubu     40-te Urodziny      Walentynki

Urodziny             Imieniny            I Konunia Św.             Chrzest            Dzień Dziecka           Pasowanie na Ucznia         Zakończenie Zerówki         Mikołajki         Gwiazdka            

 


Jak kupić

Dedykacje

Wasze opinie

 

 

Realizacja i przesyłka

realizacja            przesyłka            problem z przesyłką

 

 

Realizacja zamówień

 

Czas realizacji

Obecnie zamówienia realizujemy w ciągu 2-4 dni roboczych od otrzymania kompletu informacji niezbędnych do wydruku i wpływu płatności na konto.
W okresach: kwiecień-maj oraz październik-grudzień termin realizacji może ulec wydłużeniu.

 

Zdjęcie

Jeżeli życzą sobie Państwo, aby zdjęcie zostało poddane obróbce (cień, ramka), prosimy o informację w mailu - postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom. Projekty zdjęć prześlemy do akceptacji.
Po rozpoczęciu prac nad Państwa zamówieniem możemy przesłać do wglądu projekt strony z dedykacją.
UWAGA!  Fotografie słabej jakości będą również słabej jakości na wydruku. Prosimy nie zmniejszać zdjęć przed wysłaniem.

.

Informacje na bieżąco

Potwierdzamy każdą wiadomość otrzymaną od Państwa i informujemy o postępach realizacji.
Jeśli wysłaliście Państwo do nas wiadomość, na którą w ciągu doby nie udzieliliśmy żadnej odpowiedzi - oznacza to, że wiadomość ta do nas nie dotarła.
Niezwłocznie po odnotowaniu wpływu na naszym koncie zostaną Państwo poinformowani drogą mailową  o rozpoczęciu prac nad zamówionymi książkami.
Dostaną Państwo także informację o wysyłce książek.

Wysyłka

Książki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej wyłącznie "priorytetem" - przewidywany czas dostarczenia 1-3 doby.

Śledzenie przesyłek http://sledzenie.poczta-polska.pl 


.

Przesyłka Pocztą Polską

Przesyłki nadajemy w dni robocze od poniedziałku do piątku.

.
Państwa zamówienie zostanie wysłane za pośrednictwem Poczty Polskiej - przesyłką poleconą priorytetową. Przewidywany czas dostarczenia takiej przesyłki wynosi około 1-3 dni roboczych (90% naszych przesyłek dociera w 24h).

Śledzenie przesyłek http://sledzenie.poczta-polska.pl 

Listonosz winien dostarczyć paczkę w godz. między 8:00 – 20:00. W przypadku, gdy doręczyciel nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem, pozostawi awizo. Z zawiadomieniem tym udają się Państwo na pocztę, aby odebrać zamówioną przesyłkę. Można tego dokonać w ciągu 14 dni.
 


Problemy z przesyłką

 

Jeżeli przesyłka nie dotrze

Jeżeli przesyłka nie dotrze w ciągu 4 dni roboczych od dnia nadania, prosimy o kontakt z odpowiednim dla adresata urzędem pocztowym, w celu sprawdzenia czy zamówiona książka nie czeka tam na odbiór. Często zdarza się bowiem, iż awizo pozostawione przez listonosza ginie, lub doręczyciel nie ma możliwości jego pozostawienia (np. z powodu domofonu na klatce schodowej). Wtedy odbiorca nie zostaje poinformowany o nadejściu przesyłki.

Jeśli jednak okaże się, że przesyłki na poczcie nie ma, wówczas prosimy o kontakt z nami, drogą mailową na adres: lesna.biuro@gmail.com lub telefonicznie: 606 643 921. Postaramy się ją zlokalizować i dołożymy wszelkich starań by przesyłka jak najszybciej do Państwa dotarła.

Jeżeli przesyłka dotrze uszkodzona

Jeżeli przy odbiorze przesyłki okaże się, że: paczka jest rozerwana, taśma naruszona lub nosi ślady otwierania, zawartość wydaje się być naruszona, wówczas prosimy, aby w obecności dostarczyciela lub pracownika poczty, sprawdzić zawartość przesyłki, w razie potrzeby sporządzić protokół szkody. Wszelkie reklamacje dotyczące uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu będą rozpatrywane wyłącznie na podstawie sporządzonego protokołu szkody. Jedynie sporządzony na miejscu protokół szkody jest podstawą do reklamacji.                        Prosimy o zachowanie uszkodzonego opakowania.

 

Reklamacje usługi pocztowej w zakresie przesyłki rejestrowanej:

www.poczta-polska.pl/reklamacje

http://www.poczta-polska.pl/reklamacje/reklamacje-krajowe/przesylka-polecona/

http://www.poczta-polska.pl/reklamacje/reklamacje-krajowe/paczka-pocztowa/

http://www.poczta-polska.pl/reklamacje/pisma-reklamacyjne/

 

Treści oraz obrazki zamieszczone na stronach są własnością FPHU Leśna - zakaz kopiowania oraz wykorzystywania w celach komercyjnych

Copyright 2007-2017 Wydawnictwo Leśna